Богопосвячені особи в надвечір’я празника Стрітення Господнього – Дня Монашества – зустрілися на спільну молитву в Івано-Франківську.

Щороку в день Стрітення Господнього посвячені особи по-особливому дякують Богові за дар свого покликання і служіння. Ще у 1997 році Святійший Отець, нині святий Папа Іван Павло ІІ, встановив цей день Днем Богопосвяченого Життя.

Богопосвячені особи зі всіх домів Івано-Франківської Архиєпархії були запрошені на спільну молитву Вечірні з Литією, яку очолив митрополит Володимир Війтишин у храмі святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях), що є під опікою Згромадження Воплоченого Слова.

Митрополит Володимир попросив, щоб усі богопосвячені особи старалися молитися одні за одних, служити, допомагати; попросив також, щоб у неділі і свята з’являлися у парафіяльних спільнотах, щоби вірні бачили присутність посвячених Богові людей; щоби йшли до народу і служили йому. Така взаємодопомога і турбота одних за одних є особливим знаком усвідомлення належності до єдиної Церкви Христової.

Отець Йосафат Бойко, ВС, Синкел у справах монашества Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ та настоятель храму святих Кирила і Методія зачитав декрет митрополита про створення Ради Настоятелів при Архиєпархії, а також зачитав проповідь Святійшого Отця Папи Франциска про чесноту терпеливості, яку треба плекати у богопосвяченому житті на прикладі праведного Симеона.

Відтак кожна спільнота отримала в подарунок ткану ікону Богородиці Воплочення зі святими Кирилом і Методієм.

Джерело: Івано-Франківська Архиєпархія УГКЦ