Згромадження Сестер Милосердя св. Вінкентія в Україні відсвяткували 135-у річницю від дня народження засновниці с. Єлизавети Аліції Поппе.

Святкування відбулося в монастирській церкві св. Йосифа Обручника, що на вул. Залізняка 11. Сестри помолилися Вечірню і подячний акафіст за її життя, який написала Наталя Назар на основі автобіографії с. Єлизавети і спогадів сестер про неї. Далі продовжилось святкування урочистою академією, що розпочав о. Юстин Бойко, синкел у справах монашества Львівської Митрополії.

Отець розповів, що краще пізнав особу сестри Єлизавети, коли працював з архівами підпільної Греко-Католицької Церкви. Його вразила її мужність і відвага. Адже, будучи бельгійською підданою, захотіла взяти на себе весь тягар переслідування Української Церкви в підпіллі і нести його до кінця, хоча мала можливість виїхати на свою батьківщину.

Сестра Петра Процак представила свою презентацію  «Митрополит А. Шептицький і с. Єлизавета». В ній висвітлювалася співпраця сестри Єлизавети і сестер Милосердя з Андрієм Шептицьким, а також Його батьківська опіка Згромадженням від початку його заснування і до смерті Митрополита. Значну частину свого життя с. Єлизавета присвятила шпиталю Андрія Шептицького. Від самого початку його заснування с. Єлизавета пропрацювала тут адміністратором. Саме про її внесок в працю цього закладу розповіла с. Іринея Притула, котра зараз працює у цьому шпиталі лікарем-гінекологом. Сестра також прочитала вірш-історію про Згромадження, написаний сестрами під час підпілля.

Своїми спогадами про життя в підпіллі поділилися і інші учасники цього свята.  Сестра Єлизавета була непересічною особою, якою подивлялись як духовні, так і світські особи. Вона була наділена Богом особливою ласкою і багатьма чеснотами, що спонукали інших до наслідування. Про її духовний шлях,терпіння і боротьбу розповіла с. Клавдія Могила. На цій урочистій академії лунали і пісні у виконанні п. Марії Лев, а також велася пряма трансляція в Facebook. З нагоди цього свята,  сестрами було замовлено 2000 образків с. Єлизавети Аліції Поппе.