Маркіян Мальський пообіцяв підтримати захід.

У Львові відбулася зустріч Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава з головою Львівської ОДА Маркіяном Мальським. Центральною темою зустрічі стало проведення у серпні 2020 року у Львові Патріаршого Собору: «Еміграція, поселення і глобальна єдність Української Греко-Католицької Церкви».

Важливе місце в межах Собору присвятять Світовому конгресу українців, адже, як додав Блаженніший Святослав, одним із завдань заходу буде знайомство між собою представників діаспори.

У свою чергу очільник області запевнив гостей у підтримці заходу. Зокрема, сторони обговорили питання промоції, логістики, участі у заході представників дипломатичних відомств, презентацію в межах заходу регіонального розвитку та інші.

У зустрічі з очільником Львівської ОДА брали участь владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської архиєпархії, о. Роман Шафран, секретар VII сесії Патріаршого Собору, та о. Олег Олекса, особистий секретар Глави УГКЦ.

Зазначимо, що VII сесія Патріаршого Собору відбудеться 26–29 серпня 2020 року. Гасло Собору – «Церква є завжди і всюди з тобою». Собор проведуть у стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа. Загалом очікують приблизно три сотні делегатів із усього світу. Перед Собором кожна єпархія проведе свій Єпархіальний собор.

Додамо, що  Патріарший Собор проводять кожні п’ять років. Синод УГКЦ сподівається, що VІІ сесія Патріаршого Собору стане інструментом, який допоможе сформулювати стратегію Церкви на наступне десятиріччя. 

Джерело: УГКЦ