З 8 по 11 липня у Зарваниці відбувся щорічний жіночий табір, у якому взяло участь 49 жінок з різних міст України – Івано-Франківська, Львова, Стрия, Рогатина, Вінниці.

В попередні роки табір проходив у Микуличині, Яблуниці, Татарові, Заріччі, а цього року цей табір провели у Марійському відпустовому місці – у Зарваниці.

Темою табору була: «Любов до трьох білих речей», а саме – до Пресвятої Євхаристії, до Пречистої Діви Марії та до Папи. Кожен день був присвячений поглибленню знань про одну з «білих речей», щоб ми, пізнавши їх, ще більше полюбили.

Також учасники мали екскурсію та дізналися цікаві факти про розвиток відпустового Марійського центру, який так наполегливо намагалася знищити радянська влада, але так і не змогла.

Щодня була Служба Божа, молилися Вервицю, молебень, Хресну Дорогу, відвідали український Єрусалим, хатину Матері Божої, молилися біля чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької.

А щовечора відбувалися спільні рекреаційні зустрічі, які допомагали жінкам ближче познайомитися, поспілкуватися та повеселитися, змагаючись у різних творчих конкурсах.

Джерело: http://monashestvo.org.ua/