28 листопада 2021 року в монастирі отців Василіян у Брюховичах стартувала Школа місій святого Івана Павла ІІ.

О 17:00 у храмі Собору Пресвятої Богородиці розпочалась Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийський.

У своєму слові до учасників Школи місій владика Богдан наголосив, що відкриття місійної школи – це справді дуже знакова подія для УГКЦ і висловив сподівання, що випускники даної школи, священники та сестри, отримавши вишкіл, з відвагою та наснагою передаватимуть отримані знання і досвід для вірного народу, який потребує правдивого свідчення Євангельської істини. Теж вони перейдуть пози межі західних теренів України і спричиняться до поширення Божого Царства і скріплення нашої Церкви далеко пози межами Галичини, на місійних теренах.

Після Служби Божої із вітальним словом звернувся ректор Василіянського інституту Філософсько-богословських студій іменні Йосифа Веямина Рутського о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, який наголосив на важливості місійної діяльності Церкви, зокрема монашества. ВІФБС люб’язно відкрив свої двері для проведення першого модуля навчання у Школі місій, директором якої став о. Корнилій Яремак, Провінційний радник ЧСВВ Провінції отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні. Після Божественної Літургії було благословення учасників ШМ і все завершилось смачним почастунком і знайомством учасників.

До викладацької команди школи належать досвідчені отці і сестри, які, крім досвіду, мають теж відповідну освіту. У програмі передбачені теоретичні лекції, різноманітні вправи та практичні заняття, які допоможуть слухачам налагоджувати контакт із слухачами, обирати відповідні теми і наголошувати важливі ділянки у проповіді і свідченні святого Євангелія.

Джерело: с. Тетяна Божик, ЗСЙО, секретарка Школи місій