Отець Россано Сала відвідає фестиваль Вітер На-Дії.

15 вересня Львів відвідає священик-салезіянин отець Россано Сала. Він є спеціальним секретарем Синоду Синоду Єпископів на тему «Молодь, віра та розпізнавання покликання» у жовтні 2018 року.

Отець візьме участь удвох панелях фестивалю.

Як розповів отець Кароль Манік SDB, Провінційний настоятель Згромадження Салезіян Святого Івана Боско в Україні, після Синоду отець Россано їздить по світу і зустрічається з молоддю.

“Він говорить про те, чого очікують молоді люди від Церкви, а також Церква від молоді. Саме для цього ми запросили його до України і він з радістю погодився взяти участь у молодіжному Фестивалі Вітер На-Дії у Львові”, – сказав отець Кароль Манік.

Додам, отець Россано Сала SDB займався виконанням місії салезіян серед молоді з 2000 по 2010 рік у салезіянських будинках Болоньї та Брешії спочатку як душпастирський та професійний аніматор, а потім як директор та декан.

  • з 2011 року він приєднався до академічної спільноти Папського Салезіянського університету в Римі, де викладав “Фундаментальну теологію».
  • у 2012 році очолив кафедру «Молодіжного служіння» на богословському факультеті, і до цього часу залишається її Надзвичайним професором.
  • з вересня 2016 року отець Россано став директором Журналу душпастирства молоді.
  • 17 листопада 2017 р. Папа Франциск призначив його спеціальним секретарем XV звичайної Генеральної Асамблеї Синоду Єпископів на тему «Молодь, віра та розпізнавання покликання»

Джерело: Пресслужба «Вітер На-Дії».