20-22  травня у Львові перебував директор Центру Духовної Формації Отців у Кракові о. Кшиштоф Вонс, SDS.

У понеділок у Львівській Греко-Католицькій Духовній Семінарії він проводив день зосередження на тему: «Учениця і Наречена» Lectio divina з Марією Магдалиною.

У зустрічі брали участь ченці та черниці католицької Церкви обох обрядів. В атмосфері тиші, молитви Словом Божим, слухавки конференції, учасники поглиблювали свої відносини з Ісусом, вдивляючись в досвід Марії Магдалини. На одній з чотирьох конференцій найбільш промовистими були слова:

«Відколи переконалася, що вона є любленою Ісусом, її життя наповнилося радістю…Марія з Магдалії, жінка звільнена від семи демонів. Учениця з Галілеї, стає Нареченою Воскреслого Ісуса. Ісус дає їй вічну любов. Запрошує до відносин, які виходять за межі того, що є тілесним і матеріальним, впроваджуючи її у свою любов з Отцем».

21 травня у Курії Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви втретєвідбулася зустріч аніматорів Lectio divina. День розпочався СвятоюЄвхаристією з Митрополитом Архієпископом Мєчиславом Мокшицьким.

Спираючись на Літургійні читання, наприкінці проповіді, Архієпископ побажав присутнім, щоб чергова зустріч Lectio divina, спонукала їх до апостольства так, як св. Павла і відкрила серця на справжній Божий мир, а не на той, який дає світ.

Більше про цей семінар на сайті: http://www.rkc.lviv.ua

Останнього дня о. Кшиштоф Вонс проводив конференції для форматорів чернечих Згромаджень Греко-Католицької Церкви в Патріаршому домі, у Львові. Темою конференцій була «Роль форматора в теперішньому світі – виклики і надії пов’язані зі служінням в формації».

с. Марія Марта Пшивара, SSpS