Воду освятили у великій ємності, яка вміщає понад  1500 літрів. Після Чину освячення кожен охочий зміг набрати освяченої води.

Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Владика Едвард підкреслив, що такі урочистості, як сьогодні, дають нам надію:

”Хоча сьогодні так, як над Львовом маємо туманну погоду, так і над Україною ми чуємо звістки про вбитих на Сході. Кожного дня чуємо про якісь нещастя, так, як трагедія в Тегеран, яка забрала нашу молодь. Кожного дня ми чуємо, що є якісь конфлікти на різних рівнях влади. Відчуваємо, що Україна має цей туман. Така урочистість, як сьогодні дає нам надію. Вона нам усвідомлює, що якщо Бог з нами, а Він з нами, то хто проти нас? Сьогодні ця урочистість в особливий спосіб нам приближує Бога. Ми незалежно від конфесій ми всі є одним Божим народом, які молться, щоб Бог дав світло, забрав темряву, щоб ми могли прославляти Бога. Нехай ця урочистіть Богоявлення, це хрещення. Яке відроджує наше хрещення дає нам цю радість, щоб ми колядуючи, вітаючи один одного зі святами були насправді переповнені Божою любов’ю. Цього ми чекаємо, прагнемо. Через те, що ми є разом. Усім тут зібраним щиро бажаю, щоб ця радість сьогодні була в наших серцях. Христос Хрещається!”

Джерело: Духовна Велич Львова