Її автором є американський проповідник, письменник і богослов Bishop Robert Barron.

28 травня 2020 року, у свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилась у продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри». Про це повідомляє спільнота “Католицизм”

“Друковане видання є першою частиною масштабного мультимедійного євангелізаційного проєкту «Католицизм», до якого входить також десятисерійний документальний фільм і навчальна програма, робота над якими в Україні триває!!!”, – йдеться у повідомленні.

Українською мовою світовий бестселер видало Згромадження Сестер святого священномученика Йосафата УГКЦ спільно з Свічадо видавництво з благословення Митрополита та Архиєпископа Львівського Ігоря.

Головним меценатом проєкту в Україні є Богдан Батрух – режисер, продюсер і кіноексперт, засновник кінодистриб’юторської компанії «B&H Film Distribution». Саме завдяки його підтримці здійснено переклад книги, а також готується дубляж фільму українською мовою та та навчальна програма.

“Вже у червні ми готуємо презентації в режимі онлайн за участі видавців, ієрархів, духовенства та вірних УГКЦ та РКЦ, і про це будемо повідомляти на цій сторінці”, – розповіли на сторінці Католицизму.

Придбати книжку можна за посиланням: https://bit.ly/Catholicism-book