Цими сонячними жовтневими днями, під проводом о. Луки, група хлопців із Вінниці, Тернополя, Івано-Франківщини та разом з братами монастиря Згромадження Воплоченого Слова вирушили у прекрасну мандрівку осінніми Карпатськими горами.

Учасники походу піднялись на г.Малий Горган (1570 м), пройшли кам’янистим хребтом до г.Синяк (1665 м) та відпочили на двох полонинах – Томнатик і Блажівці.

Молоді юнаки отримали корисний досвід, зокрема, пошуку джерел води, долання перешкод і навіть перемоги над самими собою, навчались пересуванню в спільноті, фізично загартувались та мали можливість споглянути красу неймовірних вершин наших, українських Карпат.

Фото зі сторінки Новіціату Згромадження Воплоченого Слова

Також у поході не бракувало і духовних моментів. Найперше відвідали музей підпільної семінарії Української греко-католицької церкви, в с. Дора, де о.Іван Лейб’юк, вихідець із цього переслідуваного церковного закладу, провів екскурсію та поділився історіями щоденного життя підпільного семінариста, засвідчив власне покликання, що формувалось у часи гонінь церкви й насамкінець закликав бути добрими, витривалими, жертовними священниками, сподіваємось, вже у недалекому майбутньому.

Піднімаючись на вершини гір, погода направду була чудовою: побачили початок золотої осені в Карпатах та були вражені величчю Божого творіння, а піднявшись на гору Малий Горган – спільно помолились Святу Літургію під відкритим небом, і почувши слова проповіді, застановились над цікавою думкою:

“Дбати про небесні дари та не занедбувати покликання, відкривати і розпізнавати його ” , “Уявили, якщо ці краєвиди настільки зачаровують наші погляди, то наскільки перевершить усі сподівання й рамки мислення – Царство Небесне, те, до чого кличе Христос”.

Зеновій Літинський, учасник походу.