Під час зустрічі з паломниками в останню неділю серпня Папа Франциск склав співчуття з приводу нещодавніх терактів у Кабулі й нагадав про обов’язок християн молитися в ключових етапах історії.

«В історичних моментах як цей, ми не можемо залишатися байдужими», – наголосив Папа Франциск, скерувавши думку слухачів до подій у Афганістані. Промовляючи після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 29 серпня 2021 р., він зазначив, що з глибокою стурбованістю слідкує за ситуацією в Афганістані, розділяючи страждання з тими, які «оплакують людей, що втратили життя під час терактів, скоєних самогубцями минулого четверга», та з тими, «які шукають допомоги та захисту». «Ввіряю милосердю всемогутнього Бога загиблих, дякую тим, які докладають зусилля, щоби допомагати населенню, що зазнає важких випробувань, зокрема, жінкам і дітям», – сказав він.

Святіший Отець звернувся до всіх із проханням й надалі допомагати потребуючим і молитися за те, «щоби діалог і солідарність призвели до встановлення мирного та братерського співжиття й принесли країні надію на майбутнє». «В історичних моментах як цей, ми не можемо залишатися байдужими: нас цього навчає історія Церкви. Ця ситуація зобов’язує нас як християн. Тому, звертаюся із закликом до всіх посилити молитву та практикувати піст: молитва і піст, молитва і покута. Це час, аби так чинити. Говорю серйозно: посилити молитву та практикувати піст, просячи в Господа милосердя та прощення», – наголосив Папа.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Джерело: vaticannews.va