Він відбудеться онлайн вже завтра, 24 квітня.

Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ запрошує завтра, 24 квітня, о 19:00 долучатися до онлайн-форуму, тема якого: “Посткарантинна ера: нова реальність”.

«Карантин триває і перед усіма нами постає чимало нових викликів, які ми повинні гідно та #відповідально прийняти. Що ж робити далі? Як наші очікування перевести в реальність та правильно вирішити проблеми? Чи існують взагалі універсальні інструменти подолання кризи? Аби подискутувати на ці теми та знайти відповіді на важливі питання, запускаємо новий формат – Форум відповідальних людей онлайн. На вас чекає майданчик для діалогу, спілкування, ухвалення ефективних рішень, взаємодії церкви, громадського сектору, влади та бізнесу, пошуку нових ідей «на перетині» і творення позитивних змін», – повідомляють у комісії.

Спікерами заходу будуть лідери з різних суспільних сфер:

Владика Борис Гудзяк, митрополит Філадельфійський УГКЦ, президент Українського католицького університету;

Маркіян Мальський, адвокат, партнер та керівник Західноукраїнської філії Адвокатського об’єднання “Arzinger”; був Почесним консулом Австрії та головою Львівської обласної державної адміністрації;

Любомира Мандзій, в. о. Міністра освіти і науки України;

Роман Тичківський, координатор програми економічного лідерства, у рамках якої Western NIS Enterprise Fund реалізує такі проєкти, як: Українська академія лідерства, SEED Grant та Програма розвитку корпоративного управління;

Ахтем Сеітаблаєв, український кримськотатарський актор та режисер, заслужений артист АР Крим.

Модератор дискусії:

Аліна Понипаляк, історикиня, старша наукова співробітниця Національного музею історії України, авторка проєкту “Вимкни російське”.

Захід відбуватиметься на платформі ZOOM, реєстрація для участі за посиланням: https://forms.gle/K1ieCx8KxMJ6Dt439

Онлайнтрансляція заходу на: Живе Телебачення – YouTube;

Фестиваль Вітер На-Дії https://www.youtube.com/channel/UCbrdM1QLLwIGm5QQd9OX7cA;

сторінках у Фейсбуці Форуму відповідальних людей https://www.facebook.com/forumvidpovidalnyh/ та Патріаршої комісії у справах молоді https://www.facebook.com/youth.ugcc/notifications/

Варто зазначити, що Форум відповідальних людей має свою уже кількарічну історію. Про те, як він відбувався у 2017 та 2019 роках у Львові, Червонограді, Кривому Розі, Полтаві, Дніпрі, Дрогобичі, Чернівцях, дізнавайтесь у відеосюжетах:

Захід організовує Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ у партнерстві з Всеукраїнським молодіжним центром та Міністерством молоді та спорту України.

Джерело: УГКЦ