Вони поселилися там сьогодні, 15 квітня.

11 лікарів із 8-ї лікарні Львова прибули сьогодні до Патріаршого дому на обсервацію.

«Почуваються вони добре. На сьогодні всі здорові, задоволені умовами проживання, а також засобами комунікації, які там присутні. Вони мають можливість триразового харчування у Патріаршому Домі. Патріарший готель має ще багато місць, може розмістити загалом 50 осіб на проживання. Тому ми готові на відгуки від інших лікарень і готові також поселити й інших медичних працівників. які цього потребують», – розповіла с. Севастіяна Карвацька у коментарі для релігійного інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова».

Як зазначає о. Любомир Яворський, у Патріаршому домі дотримано всіх умов безпеки, щоби запобігти поширенню вірусної хвороби: окремий вхід для медиків, які проходять обсервацію, одноразовий посуд, який утилізується відразу після використання тощо.

«Сестра Севастьяна із нашими медичними капеланами особисто займалася тим, щоби до нашого Патріаршого Дому поселили медиків. Сьогодні поселилися перші. Однак з кожним днем їх прибуватиме все більше», – наголосив о. Любомир.

Пригадуємо, що минулого тижня представники Комісії у справах охорони здоров’я УГКЦ і Львівської міської ради мали зустріч і домовленості про активну співпрацю. Також за сприяння міської ради надано тести, щоб могли бути протестовані всі медичні капелани, а також священнослужителі Львівської Архиєпархії УГКЦ та інших конфесій.

Джерело: УГКЦ