Християнський рокгурт «Black Band» зібрали четверо студентів-редемптористів із Згромадження Найсвятішого Ізбавителя. Монахи виконують кавери на відомі християнські пісні в акустичній та рокверсіях.

І вже нещодавно вони випустили свій перший музичний альбом.

«Ми хочемо дати нове дихання старій християнській класиці. Ті пісні, які всі знають, можуть звучати зовсім по-іншому», – ділиться соліст й гітарист гурту диякон Роман Бобков.

Ще 2014 року безіменний гурт існував у складі тоді ще студентів-монахів, а сьогодні вже отців Сергія Гончарова (Падре Сержа), Романа Халуса, Дмитра Кота та чинного учасника – диякона Романа Бобкова. Вже згодом колектив оновився, де басгітаристом є брат Богдан Критович, за кахоном – брат Богдан Хрущ, соліст та гітарист – диякон Роман Бобков, артдизайнер та ідейний  натхненник – диякон Святослав Вонс. Чинні учасники дали гурту офіційну назву й створили альбом «Ідентифікація», у який увійшли десять пісень: «Назва альбому говорить про те, що християнство ототожнюють з Марією та Ісусом. В обкладинці ми зобразили образ Матері Божої Неустанної Помочі й герб Згромадження Найсвятішого Ізбавителя на відбитках пальців як ідентифікацію із самою людиною. У нашому альбомі ми виконуємо твори як в акустичному, так і в рокформаті, адже не всім останній жанр припаде до смаку».

Усю роботу над своїм проєктом учасники гурту виконують самотужки. Для створення альбому загалом їм знадобилось близько місяця. Надалі редемптористи планують розвивати свій рокгурт й записувати ще більше нових пісень.

Пісні  гурту «Black Band» вже можна послухати на SoundCloud. А також стежте за їхньою діяльністю в інстаграмі.

Джерело: Духовна Велич Львова.