“Різдвяна кава”: як у монастирській кав’ярні творили святковий настрій

15 грудня у кав’ярні “Кармель” зібралось більше півсотні людей найрізноманітніших професій. Асоціація богопосвячених осіб зібрала їх для того, щоб подякувати за те, що протягом року були поряд.

Лікарі, юристи, викладачі, журналісти, духовенство – і це ще далеко не повний перелік тих, хто прийшов у суботу на дуже атмосферний захід -“Різдвяну каву”. Ця подія вже стала традиційною – відбулась втретє. Щороку Асоціація богопосвячених осіб кличе друзів на подячну зустріч для того, аби нагадати, якою важливою є взаємоподопомога. Адже богопосвячені особи дуже часто потребують не просто поради, а й конкретної допомоги – десь – юридичної консультації, колись – допомоги лікарів… Виконавчий секретар Асоціації Роман Лагіш наголосив, що подібні заходи потрібні і для того, аби люди знайомились між собою, ділились корисними контактами. Адже творити добрі справи разом – набагато легше. “Різдвяну каву” відвідали такі поважні гості як єпископи Едвард Кава (РКЦ), Володимир Груца (УГКЦ), Петро Лоза ( УГКЦ) та інші.

На “Різдвяній каві” панувала невимушена, позбавлена офіціозу атмосфера. Тут ділились враженнями, будували плани на майбутнє, радились та просто спілкувалися.

Цього року у “Кармелі” зібралось півсотні друзів. І це далеко не усі, кого тут раді бачити. Сюди прийшли не лише львів’яни, а й мешканці інших районів і навіть областей.

Асоціація богопосвячених осіб планує, що наступного року “Різдвяна кава” буде ще масштабнішою. Адже добрих людей насправді дуже багато. І як приємно, що їхні дороги можуть перетинатися на таких приємних зустрічах.