Комісія у справах душпастирства молоді при Конференції Єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні організовує та щиро запрошує на Школу Душпастирів Молоді, ціллю якої є допомагати дієцезіям, парафіям, Орденам та монашим згромадженням, а також молодіжним групам РКЦ в Україні в піднесенню якості, вже провадженого через них душпастирства молоді.

Учасниками Школи є священники, богопосвячені особи та аніматори молоді (18 р. і принаймні рік праці аніматором в певній групі!). Одним словом особи, котрі призначені, налаштовані та готові до праці в молодіжному секторі. Тому організовуючи навчання та тренінги для них, надіємося, що душпастирі молоді зможуть удосконалити свої вміння та знання.

Формат Школи – це однорічний цикл, котрий ділиться на три сесії, тобто 3 з’їзди в рік, котрі організовуються весною, осінню та зимою.
Увага! Оскільки, в цьому році через карантин ми не змогли провести першу сесію, то буде лише дві (теми першої і другої сесії поєднані).

“Звичайно, перш, ніж щось подібне організувати, є дуже важливим знайти компетентних осіб і фахівців з проведення навчання та тренінгів для душпастирів молоді. Тому ми запрошуємо доповідачів, котрі постійно працюють або працювали у сфері душпастирства молоді та добре знають і розуміють сучасну молодь, їхні проблеми, а також їхні прагнення. Важливим для нас є також зрозуміти, які теми сьогодні найбільше цікавлять та турбують відповідальних за сферу молодіжного служіння”, – кажуть організатори.

В основному на зустрічах розглядатимуть такі теми:

I – Молодь, суспільство, віра та Церква в Україні
II – Душпастирство та духовний супровід молоді
III – Біблія та мультимедіа в душпастирстві молоді

Важливо!
В кінці кожної зустрічі організовується виїзд до місця, де можна на практиці побачити як інші працюють з молоддю.

Увага! Кількість місць обмежена

Ось дати Школи у 2020 році:
24-26 вересня – Одеса
3-5 грудня – Львів-Брюховичі

Кошт участі 1500 гривень. Оплата здійснюється одразу (якщо хтось візьме участь лише в одній сесії, а не братиме участі на наступній, то кошти не повертаються).

Кошти висилати на номер картки – 5375 4141 1480 9675; Додар Анна Володимирівна, обов’язково вказуючи ціль та від кого.

Реєстрація обов’язкова (потрібно заповнити та вислати анкету, анкета за посиланням) до 10 вересня!

Детальна інформація: 0671210626 – о. Юстин Копитко, ofm [email protected]

Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ в Україні