У Києві відбулася щорічна урочиста церемонія нагородження «Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професії». У номінації «Взірець служіння суспільству» нагороду здобула с. Севастіяна Карвацька, ЧСВВ, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Орден Святого Пантелеймона – це найвища громадська відзнака за професіоналізм і милосердя, яку вручають медичним працівникам.

У номінації «Взірець служіння суспільству», в якій с. Севастіяні і присуджено нагороду, вона представляла Львівщину й водночас Українську Греко-Католицьку Церкву.

«Я, найперше, дякую Богові за те, що Він супроводжує мене на всіх стежках мого служіння. Також хочу подякувати всім, хто зі мною працює. Я дуже вдячна і моїй монашій спільноті, моїй Церкві, Отцю і Главі моєї Церкви Блаженнішому Святославу за можливість, нагоду та довіру робити добро, милосердя у великій любові до ближніх, хворих і немічних», – сказала с. Севастіяна під час вручення нагороди.

Переможниця також пригадала присутнім слова св. Матері Терези з Калькутти, які та промовила перед вельможами тогочасного світу під час вручення їй Нобелівської премії: «Їдіть і робіть так само!». Тим самим с. Севастіяна закликала поважних гостей, присутніх на церемонії вручення ордена, до служіння ближнім.

Джерело: УГКЦ