11 серпня 2021 року Владика Діонісій і о. Теодосій Р. Грень, ЧСВВ, відвідали монастир Сестер Катехиток Святої Анни та привітали нову Генеральну Настоятельку, якою 28 липня було обрано с. Еділму Весоловскі. З цієї нагоди, Апостольський Екзарх очолив Божественну Літургію. Єпископу співслужили: Преосвященний Владика Йосиф Мілян, помічник Київської Арїиєпархії, та присутні священники.

У проповіді Владика зупинився на якостях і необхідних характеристиках осіб, які покликані провадити якусь спільноту. Проповідник зазначив, що добрим дороговказом для провідника є монаші правила Святого Василія Великого, серед яких він виокремив 43-те Ширше Правило, у якому говориться:

«Хто провадить, той повинен пам’ятати Слово Апостола: «Будь зразком для вірних» (1Тм. 4, 12). Нехай його життя буде добрим прикладом кожної Христової заповіді, щоб тим, яких виховує, не дав жодної підстави думати, що якусь Господню заповідь неможливо виконати чи можна нею злегковажити».  

Архієрей, опираючись на поради святого Василія, наголосив, що настоятель в особливий спосіб повинен відзначатися такими рисами як «смиренність, лагідність поведінки та покора серця; він мусить бути милосердний; не повинен мовчати на гріх; повинен мати силу опертися сильним і зносити слабкість немічних…», плекаючи їх у щоденному житті. Цих якостей єпископ побажав новообраній настоятельці у їй дорученому служінні.

На закінчення Літургії с. Еділму привітав також Владика Йосиф, зазначаючи, що вона погодилась на непросте, але дуже важливе і відповідальне служіння у Церкві.

Джерело: відділ Комунікації Апостольського Екзархату.