23 травня 2020 року у Жовкві відбулася рекреаційна зустріч спільнот сестер і дівчат з соціального центру і новіціятського дому Божого Провидіння з Жовкви.

Із запровадженням послаблення вимог карантину, сестри організували відпочинок на природі в смт. Брюховичі, на території дому Згромадження Катехиток св. Анни, УГКЦ.

Ініціативу проявили с. Вероніка Хитра, с. Єроніма Вовчак і с. Магдалина Чайківська. Благословення і допомогу надала с. Мирослава Яхимець, Провінційна Настоятелька.

Захід був присвячений також святкуванню уродин п’ятьох дівчат, мешканок «Дому надії». Традиційні, в соціальному центрі, урочистості з врученням торта, вітаннями і гучним многоліттям, продовжилися спільною трапезою і креативними іграми. Вкінці кожній уродинниці сестри вручили «медалі» за притаманні їм добрі риси і чесноти.

Завершили цей спільний захід подячним Молебнем до Пресвятої Богородиці.

«Активно проведений час на природі, можливість особистісного спілкування (т. зв. «Емаус»), сприятлива погода і невимушена атмосфера допомогли відпочити всім духовно і фізично. Боже благословення відчувалося протягом усього часу і якось в особливий спосіб потішило «веселкою довкола сонця» – рідкісне природне явище, яке ми могли спостерігати над Львовом. Слава Богу за все!» – поділилася своїми враженнями учасниця зустрічі с. Єроніма Вовчак, СНДМ.

Джерело: http://www.ssmi-ua.org