Зібрались сестри, які є відповідальними за формацію у провінціях.

Зустріч відбулась учора, 27 січня, у Генеральному домі сестер служебниць Непорочної Діви Марії в Римі. Сюди прибули сестри із семи провінцій, а саме: України, Польщі, Сербії, Словаччини, США, Канади, Бразилії.

Темою зустрічі була: «Покликав кого сам хотів, щоб були при Ньому та щоб їх посилати із проповіддю» формація сестер служебниць на різних етапах зростання через призму сучасних викликів.

Під час зустрічей сестри в молитві та застанові поділяться досвідом та добрими практиками супроводу формаційного процесу, а також мають нагоду представити та спільно обговорити нові виклики і труднощі, які стоять перед богопосвяченим життям у сучасному світі та у світлі навчання Церкви. Також сестри матимуть нагоду послухати доповіді: «Значення особистої молитви у формуванні»», «Взаємодія особи та спільноти», «Людський вимір формації та духовне материнство через призму життя блаженної Йосафати».

Серед доповідачів і проповідників: преосвященний владика Діонісій Ляхович, високопреподобний о. Генезій Віомар, протоархимандрит ЧСВВ, о. Карло Занотті, салезіанин, директор інституту формації Папського салезіанського університету в Римі, о. д-р Марко Дурлак, о. ліц. Роберт Лисейко, ЧСВВ, о. Стефан Стареправо, ЧСВВ, та с. Дарія Пітулик, СНДМ.

Джерело: Сестри Служебниці.