Папа відвідає Мозамбік, Мадагаскар та Маврикій.

Учора, 4 вересня, Папа Франциск розпочав свою чергову Апостольську подорож на Південь. Він попросив супроводжувати його молитвою.

“Запрошую всіх приєднатися до моїх молитов за те, щоби Бог, Отець усіх, зміцнив у всій Африці братерське примирення, що є єдиним упованням стабільного та тривалого миру”, – сказав Святіший Отець.Перед від’їздом з «Дому святої Марти» до аеропорту Святіший Отець привітався з групою вихідців із трьох дотичних африканських країн, якими опікується «Центр Асталлі». Їх супроводив Папський Елемозінарій кардинал Конрад Краєвський.

Мозамбік стане 47 країною, яку Папа Франциск відвідує за час свого понтифікату. Вона вдруге приймає Наступника святого Петра: 1988 року тут побував святий Іван Павло ІІ. Після церемонії привітання за участю Президента Філіпе Ньюсі, Святіший Отець від’їде до нунціатури. Вранці, 5 вересня, він здійснить візит ввічливості до Глави Держави, зустрінеться з представниками влади, проведе міжрелігійну зустріч з молоддю, а після обіду зустрінеться з єпископами, духовенством, чернецтвом і катехитами та відвідає харитативний осередок «Дім Матея 25», названий на честь 25-ї глави Євангелії від Матея. Завершальними подіями відвідин Мозамбіку 6 вересня стануть візит до лікарні та Свята Меса.

Джерело: vaticannews.va