Святкування розпочалося в суботу о 19:00 вігілійною Месою, яку очолив єпископ Микола Лучок ОР, йому співслужили інші священики. 

Нічне чування розпочалось о 21:30 з виставлення Пресвятих Дарів та конференції єпископа Миколи Лучка. Він наголосив, щоб молодь не була літеплою, а навпаки, рішучою, радикальною, твердою до слів Ісуса та Його пропозицій щодо нашого життя. Це допоможе краще розпізнати покликання.

Опісля молодь показувала пантоміму про Авраама, Сару та Ісаака. Паралельно між сценами проводилась молитва Адорації. Пізніше була ще одна сценка.

З 1:00 до 2:00 – перерва на чай та каву. Під час другої частини нічного чування молодь слухала свідчення богопосвячених осіб, священика, семінариста. І під ранок слухачі давали свідчення про пережитий час.

Пункти програми є важливими. Але найголовнішою була атмосфера перебування біля Ісуса в Пресвятих Дарах. Відчувалася присутність Бога та Матері Марії. Марія, яка давала мир та спокій у серця та вислуховувала усі благання та молитви паломників і служителів.

Чудовим доповненням став молодіжний хор, спів якого допомагав увійти в молитву та відкрити своє серце.

Уже наступного дня, у неділю, усе дійство завершила святкова відпустова Євхаристія, яку очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, йому співслужили єпископ Микола Лучок та священики з інших парафій.

Джерело: Анастасія Здибель для Католицького Медіа-Центру