Про це повідомив Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ, єрм. Юстин (Бойко).

“Цими днями у Бірках освятили місце під спорудження монастиря, якого немає у цілій Українській Греко-Католицькій Церкві. Йдеться про Контемплятивний монастир Сестер Редемптористок. Контемплятивні монастирі зародилися, свого часу, у Церкві як спосіб звернути увагу на те, що є вічне, незнищенне. І суттю контемплятивних монастирів є постійне життя у молитві. Устав таких монастирів є дуже цікавим і для декого може здаватися дивним і навіть може жорстоким.  Монахині, які вступають сюди, проходять довгу формацію, виховання і опісля, коли вирішують залишитися у такому монастирі, то залишаються у цих мурах до кінця і вже не виходять за його межі. Тож, на території Львівщини, у селі Бірки буде саме такий монастир”.

Також о. Юстин запросив до співпраці підприємців, людей доброї волі, всіх небайдужих, які були б готові стати меценатами будови цього монастиря.

“Вірю, що Бог допоможе знайти добрих людей, меценатів, які пожертвують свої кошти на цю благодійну ціль. Але найбільше радує те, що ми у нашому українському народі вже маємо монахинь, їх є небагато, з 5, які вже мешкають у Львові кілька років,  в маленькому домі і провадять життя у молитві та праці. Я звертаюся до великого та середнього бізнесу Львівщини – ви є люди, яким Бог дав таланти розвивати кращий побут для людей, економіки. Коли хочете, щоб ваш бізнес тривав довго – інвестуйте у вічне. Цей монастир у Бірках дуже потребує вашої помочі. Якби хтось з вас хотів би внести свою лепту у розвиток цього монастиря – ласкаво прошу напишіть мені. Я покажу вам будову монастиря у Бірках, познайомлю з монахинями. Хто хоче інвестувати у вічне – той вічне отримає на землі”.

Картка для пожертв:  4149605470359233 (Слєпченко Марія).