З 14 по 18 вересня у конференц-залі стадіону «Арена-Львів» триватиме Асамблея греко-католицького та римсько-католицького монашества України. На подію з усієї країни з’їхались близько 600 монахів і монахинь різних чинів та згромаджень Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні.

Тема Асамблеї — «Євангельськe coпричастя богопосвячених осіб РКЦ та УГКЦ в Україні».

Сьогодні, 15 вересня, перед учасниками Асамблеї виступив о. Юзеф Августин і розповів про «Виклики, що стоять перед богопосвяченими особами в сучасному світі». Про завдання богопосвячених осіб у скріпленні сопричастя обох католицьких Церков в Україні розповідав Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон.

Також на Асамблею завітав та привітав її учасників міський голова Львова Андрій Садовий.

«Дякую вам за вашу працю, за вашу молитву. Дякую вам за те, що ви робите і що ви ще будете робити. Головне – мати дуже велику мету. Бог завжди мудро покерує» – зазначив міський голова Львова.

Як розповідають організатори, Асамблея — унікальна подія для України, адже відбувається тут вперше після здобуття незалежності. Представники монашества РКЦ та УГКЦ зібралися на спільну Асамблею, щоб разом шукати відповіді на виклики сучасного суспільства і зрозуміти що богопосвячені особи, може муть разом робити в умовах війни і трансформацій, які переживає Україна.

Загалом в Україні є 1500 монахів та монахинь УГКЦ і 1000 РКЦ. Участь в Асамблеї візьме третина усіх богопосвячених осіб України, а також представники Ієрархії Церков, відомі богослови з України та з-за кордону, представники доброчинних організацій.

За матеріалами: www.velychlviv.com
Фото: www.credo-ua.org