У Львівському музеї історії релігії відбулось відкриття виставки «Він змінював світ». Експозиція присвячена 100-річчю від дня народження святого Йоана Павла ІІ. 

Виставка «Він змінював світ» – це спільний проект Музею «Родинний дім Святого Отця Йоана Павла II» у Вадовицях (Польща), Львівський музей історії релігії, Музею Львівської архідієцезії Римо-Католицької Церкви за участі Львівських Митрополитів УГКЦ та РКЦ.

До присутніх звернувся зі словом Львівський Митрополит УГКЦ владика Ігор Возняк, Голова Львівської ОДА п. Максим Козицький, Директор Львівського музею історії релігії п. Орест Малиць. З приводу обмежень, пов`язаних з пандемією, архієпископ Мечислав Мокшицький не міг особисто бути присутнім на цьому важливому для Львова заході, але скерував свій лист-звернення, в якому подякував музейникам за організацію виставки:

«Шановний Пане Директоре
та Працівники Львівського Музею Історії Релігії!
Дорогі Учасники відкриття виставкового проекту «Він змінював світ»!
Улюблені Шанувальники Святого Йоана Павла ІІ!

Від усього серця висловлюю мою радість та вдячність за те, що Львівський музей історії релігії цією виставкою вшановує великого Папу, Проповідника цивілізації любові та визначну Людину наших днів. Папу, який з особливою любов`ю носив у своєму серці Україну та місто Львів.

Для мене, як для його секретаря та того, хто на протязі багатьох років зблизька спостерігав за його життям та дорогою святості, це особливо важливе.

Сподіваюся, що ті, хто відвідуватиме цю виставку, відчуватимуть близькість Святого Йоана Павла ІІ та отримуватимуть великі Божі благодаті за його заступництвом.

Мені прикро, що з приводу обмежень, пов`язаних з пандемією, я не можу особисто бути присутнім на цьому важливому для Львова заході, але єднаюся духовно з усіма на ньому присутніми та з серця уділяю пастирське благословення».

Переглянути виставку можна до 31 січня 2021 року.

Джерело: РКЦ.