Від 5 липня. Обіцяють дотримуватись усіх карантинних вимог.

У першу неділю липня в УГКЦ відзначають свято Матері Божої Неустанної Помочі. З цієї нагоди, починаючи від неділі, 5 липня, щодня упродовж дев’яти днів на території архикатедрального собору Святого Юра молитимуться до БУ першу неділю липня в УГКЦ відзначають свято Матері Божої Неустанної Помочі. З цієї нагоди, починаючи від неділі, 5 липня, щодня упродовж дев’яти днів на території архикатедрального собору Святого Юра молитимуться до Богородиці, просячи про мир і спокій у місті та державі та всі потрібні благодаті.

Про це повідомив настоятель архикатедрального собору Святого Юра митрофорний протоієрей Роман Кравчик.  І запевнив, що буде дотримано усіх карантинних обмежень, збережено дистанцію. Долучатися  можна й онлайн.

«Моління розпочнуться у неділю об 11:00. О 18-й годині буде  Акафіст, буде вервиця перед іконою на подвір’ї біля храму,  далі кожного дня о 18-тій буде Літургія, Акафіст (перед іконою), розважання і вервиця (перед іконою).  Думаю, не треба пояснювати, чому потрібна наша молитва. Це крик душі. Будемо благати Богородицю за мир і спокій у нашому місті, за добробут, за владу в нашому місті, за мир і спокій у нашій країні, іде війна, за лікарів, багато хворих, немічних, сиріт, не одна мама сьогодні плаче.  Тому прагну, щоб Пресвята Богородиця всіх потішила, комусь витерла сльози, когось забезпечила. За тих дев’ять днів, думаю, ми дуже багато зможемо випросити в Матері Божої Неустанної Помочі. Тому уклінно прошу брати участь або через особисту присутність, або онлайн, долучатися протягом тих дев’яти днів у молитві до Матері Божої Неустанної Помочі», – зазначив о. Роман Кравчик.

Ікона, перед якою звершуватимуть моління, – рідкісна, адже на ній Богородиця зображена на повний зріст. Викладена з мозаїки. Її освятять  у соборі Святого Юра напередодні свята Матері Божої Неустанної Помочі, після звершення Вечірні з литією в суботу.  Ікона заввишки чотири метри висоти і завширшки два з половиною метри.  Її створив священик і художник о. Євген, який навчався викладати ікони з мозаїки в Італії.