З 26 до 30 вересня 2020 року в Свято-Успенській Унівській лаврі триває міжнародна наукова онлайн-конференція до 155-ліття від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Захід відбувається під патронатом Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Панельні дискусії конференції охоплюватимуть такі напрямки: ідентичність та родина митрополита Андрея Шептицького, суспільні виклики міжвоєнного часу, Друга світова війна і виклики тоталітаризму, культурна спадщина митрополита Андрея Шептицького.

Доповідачами стануть: Мирослав Маринович, Ліліана Гентош, Анжей Шептицький, Магдалена Новак, о. Іван Дацько, о. Андрій Чировський, о. Атанасій Маквей та інші.

Сайт конференції: 

https://sites.google.com/ucu.edu.ua/sheptytskyi155/?fbclid=IwAR2BpZWunpZ5AeEQg0erORIw1MGwphmwsNAlN_oTXobOwPHVyUk4psLHnXM

Детальна програма:

https://drive.google.com/file/d/1Br9mzSncVxcnw6sDBefygbCAYKExltUE/view?usp=sharing

Англомовна програма: 

https://drive.google.com/file/d/1ASMr-CYa_duMdTtCwgKeboEOmvJKNDY_/view?usp=sharing

Конференція відбуватиметься в програмі Zoom та YouTube

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/BsAaQMaZhTY1pTWn6

Зазначимо, що під час конференції вперше презентуватимуться твори Праведника народів світу ієромонаха Даниїла (Дмитро Тимчина, 1900-1972 рр.), який під час німецької окупації за дорученням митрополита Андрея Шептицького переховував єврейських дітей у сиротинці при Свято-Успенській Унівській лаврі.