У свято Успіння Пресвятої Богородиці, сестри служебниці – с. Віра Герман, с. Анна Шабля і с. Юстина Іванчук, у присутності провінційної настоятельки с. Мирослави Яхимець та чисельних співсестер, склали вічні обіти послуху, чистоти й убозтва.

Урочистість відбулася у храмі Пресвятого Серця Христового у м. Жовкві під час Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Іван Кулик, єпарх Кам’янець-Подільський, у співслужінні отців василіан.

Під час Літургії відбувся Чин вічних обітів. Сестри-профески урочисто увійшли у святиню у супроводі провінційної настоятельки та двох сестер-свідків, виявляючи цим перед церковною громадою вірних свою готовність служити Богові до кінця життя.

У своїх роздумах над євангельським текстом владика Іван підкреслив, що сестри служебниці, на взір сестер Марти та Марії, покликані до молитви і служіння, щоб бути домом для Ісуса, сидіти в Його ногах, слухати і зберігати Боже слово, адже наше служіння не може бути плідним без щирої та ревної молитви. Замало є тільки служити, робити добрі справи. Так важливо є шукати джерело нашого служіння, яким є воскреслий Христос.

Звертаючись до сестер-професок, провінційна настоятелька с. Мирослава Яхимець щиро привітала їх зі складанням довічної посвяти Господеві:

«Дякую вам за вашу відвагу, що ви приступили до цього престолу і відповіли «так». Але пам’ятайте, що це ваше «так» Господь буде очікувати щодня. Я бажаю вам черпати духовну силу від Пресвятої блаженна Йосафата допоможуть широко відкрити наші духовні очі та серця і зрозуміти, до чого ми покликані, і щиро відповісти на цей поклик».

Наприкінці урочистості сестри-профески склали вдячність Господеві та всім присутнім за спільну молитви та попросили і надалі пам’ятати їх у своїх молитвах, щоб вони до кінця життя були вірні Господеві та ділами  підтвердили складені перед Богом та Церквою обітниці.

Джерело: Сестри служебниці НДМ