Святкування розпочалися 17 листопада, коли у церквах отці розповідали про святу.

А вже 19 листопада відбулась велика вечірня у церкві Пресвятого Серця Христового оо. Василіян. Тт був присутній владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківський, як також с. Мирослава Яхимець, Провінційна Настоятелька Сестер Служебниць.

Після вечірні владика очилив Літургію, йому співслужили о. Володимир Маланюк, ігумен спільноти оо. Василіан у Жовкві, о. Іван Майкович, ігумен Крехівського монастиря, та о. Терентій Довганюк, координатор Апостольства Молитви. Владика на проповіді заохотив всіх ставати святими на взір блаженної Йосафати.

Після Літургії, вся парафія взяла участь у молитві-адорації, яку приготували та провели молодь «МоКаДо». Це була молитва перед Святими Тайнами з роздумами про життя Блаженної Йосафати, піснями та моментами тиші для роздумів над своїм життям.

А 20 листопада, у церкві зібралися наймолодші, бо ж блаженна Йосафата дуже любила дітей! Це були дітки з усіх садочків Жовкви та з садочка с. Бишків. Свято приготували одна група діток з садочку «Барвінок» під проводом с. Єлисавети Проць. Після свята о. Володимир Маланюк привітав усіх, покропив свяченою водою, помирував, а сестри роздали образочки та цукерки від с. Йосафати, які вона завжди носила в кишенях.

Джерело:
С. Дарія Пітулик, СНДМ