До участі в опитуванні запрошуються усі охочі. Відповісти на запитання про готовність повернення до власного храму можна на Facebook-сторінці Української Греко-Католицької Церкви.

З 22 травня в Україні розпочався період так званого адаптивного карантину: карантинні заходи, спричинені пандемією коронавірусу, поступово послаблюються.

“Йдеться, зокрема, і про участь у релігійних заходах. Донедавна існувало єдине правило про участь у богослужіннях не більше 10 осіб. Віднедавна у багатьох регіонах України було дозволено проведення релігійних заходів, за умови участі не більше однієї особи на 10 метрів квадратних площі будівлі, де проводиться релігійний захід”, – йдеться у повідомленні.

В УГКЦ розуміють, що про завершення карантину наразі не говорять. Однак цікавляться, наскільки вже тепер самі вірні хотіли б повернутися до храму для участі у звичному парафіяльному житті.

А тому запрошують усіх відповісти на запитання про вихід з карантину і повернення до вашого храму.

Результати опитування будуть корисними для Антикризового центру УГКЦ, який розпрацьовує шляхи виходу нашої Церкви з карантину.