Уже відбулось перше засідання волонтерської дружини при Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ.

Суть ідеї полягає у тому, аби відвідувати дитячі лікарні та геріатричний пансіонат. До ініціативи уже долучились десятки волонтерів. Проте потреба у них є, то ж організатори радо чекають поповнення.

«Ми сьогодні зібрали першу волонтерську групу на перше наше засідання. Записалося на нашу волонтерську групу сьогодні тридцять сім осіб. Ми поставили перед собою мету, що хочемо взяти опіку над старшими та хворими дітьми.  Наша мета – у будинок старших принести радість, опіку і увагу тим старшим людям, а до лікарні принести так само увагу і підтримку тим дітям, чи дорослим, які там перебувають. На волонтерській зустрічі надійшло багато ідей, люди відкриті, щоб робити добрі справи. Але, звісно, деякі речі треба узгоджувати із адміністрацією клінік. Тому ми зробили досить такі масштабні напрацювання, а далі будемо контактувати і діяти», –
сказала керівник комісії с. Севастіяна Карвацька.

Тих, хто хочуть долучитися до ініціативи, запрошують зголошуватися до секретаря-референта Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ, Мирослави Полець.

Джерело: https://velychlviv.com