20-24 грудня 2021 року в Івано-Франківському монастирі святого Йосифа отців редемптористів проходив другий модуль навчання Школи місій святого Івана Павла ІІ.

Нагадаємо, що це проєкт Патріаршої Комісії у справах монашества УГКЦ. Навчання було цікаве завдяки досвідченим фахівцям і підібраним темам.

Зокрема, учасники Школи мали змогу ознайомитися із основними напрямками новітніх християнських рухів, про які розповів о. Микола Сулима.

Також слухали цікаві лекції про психічне здоров’я та найбільш поширені відхилення, які викладала п. Олеся Криськів.

Пізнавальним моментом було ділення про місійність Церкви, з яким звернувся о. Михайло Волошин, ЗНІ. Отці Корнилій Яремак, ЧСВВ та Григорій Джала, МЗСАА провели лекції про місійні науки, місійну сповідь та індивідуальну працю під час місій.

Студенти школи мали можливість для практичних занять: виголошення коротких проповідей, які пізніше аналізували та обговорювали. Цей досвід формує відвагу, дозволяє краще пізнати себе і тих, до кого послані як місіонери.

Особлива вдячність ігумену спільноти отців редемптористів в Івано-Франківську о. Андрію Цікалу, ЗНІ та цілій спільноті, які ласкаво надали можливість проживати і навчатися в цьому монастирі, а також запізнатися із парафіяльним та соціальним служінням отців редемптористів.

Джерело: Патріарша комісія у справах монашества УГКЦ