11-13 травня після довгого часу карантинних обмежень та онлайн-зустрічей відбулась відпочинково-формаційна зустріч сестер Василіянок з тимчасовими обітами – сестер юніораток.

Час юніорату є особливим, оскільки дає можливість щоразу “нового етапу зросту у взаємовідносинах між сестрою та Пресвятою Тройцею, де сестра відчуває потребу ще глибше відповісти на поклик, жертвуючи себе Тому, Хто перший полюбив її” (Конституції сестер Чину св. Василія Великого).

Під час цієї зустрічі, яка проходила у реколекційному домі Згромадження сестер Мироносиць у Ямні (Яремче) сестри мали змогу разом молитися, трапезувати і ходити в гори.

Спільному буттю разом сприяла природа, де особливо відчувалась Божа присутність. Піднявшись на одну з гір українських Карпат – гору Маковицю сестри юніоратки молилися за загиблих бійців УПА в цих околицях, за полеглих бійців АТО, а також за всіх спочилих сестер Василіянок.

Відповідальна за сестер юніораток – с. Венедикта Гараздовська, ЧСВВ разом із сестрами мали можливість спільних діалогів та дискусій на тему “Мої взаємовідносини крізь призму обіту чистоти”.

Під час ділення сестри збагачувались новим розумінням глибини та цінності життя в обіті чистоти на щодень.

Джерело: Провінція Пресвятої Тройці Сестер Чину Святого Василія Великого в Україні