3 25 по 28 жовтня у Зарваниці відбулася четверта провінційна капітула сестер Згромадження Служебниць Господа і Діви Марії з Матара Чернечої Родини Воплоченого Слова в Україні.

Згідно власного права ССГДММ, провінційна капітула скликається провінційною настоятелькою. Вона належить до консультативного, інформативного і дорадчого органу управління ССГДММ. Ціль провінційних капітул є надання провінційній настоятельці загального огляду всієї Провінції, викликів, проектів, пропозицій та перевірки дотримання всіх приписів попередньої капітули. Також дана капітула проходила з огляду на підготовку до Генеральної капітули сестер Служебниць ГДММ, яка запланована на літо 2022 року.

У цій провінційній капітулі взяли участь провінційна настоятелька м. Марія Гошівська, її Рада, місцеві настоятельки всіх спільнот та деякі вибрані члени ССГДММ із вічними обітами, які належать до даної провінції.

Також був присутнів провінційний настоятель Згрмадження отців Воплоченого Слова ієрм. Антоній Вацеба, ВС, оскільки отці разом із сестрами становлять одну Чернечу Родину Воплоченого Слова, мають спільні конституції та засновника.

З окремою доповіддю на капітулу також був запрошений ієрм. Йосафат Бойко, ВС.

Джерело: Згромадження Воплоченого Слова.