20 квітня 2021 року відбулася зустріч секретарів інститутів богопосвяченого життя, яку зініціювала Патріарша комісія у справах монашества УГКЦ. 

Доповідачами на ній були митрофорний протоієрей Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків в Україні, та с. Христина Пецольд, МНІ.

Отець Олекса пригадав усім присутнім про Інструкцію з діловодства в Києво-Галицькому архиєпископстві Української Греко-Католицької Церкви, яка була видана 12 квітня 2016 року постановою № 4 71-ї сесії Синоду Єпископів. В інструкції встановлені загальні правила документування управлінської діяльності структурних одиниць Верховного архиєпископства: митрополичих, архиєпархіяльних, єпархіальних та екзархальних (курій), монастирів, чернечих чинів і згромаджень, комісій, відділів, бюро, семінарій, парафій та ін. Вона регламентує порядок роботи з документами з моменту їх створення або надходження до відправлення чи передачі в архів церковної структури.  Сестра Христина Пецольд поділилася своїм досвідом секретарства, який виконувала у Раді вищих настоятелів.

Джерело: УГКЦ.