Інформацію про будову опублікував на своїй фб-сторінці синкел у справах монашества Львівської архиєпархії ієрм. Юстин Бойко з посиланням на о. Сілвіо Літвінчука.

Кожен охочий підтримати будову церкви та монастиря у відпустовому місці Фатіми може придбати благодійну «цеглинку».

«Прохання! Багато вже було оголошено про те, що планується будівництво українського храму Благовіщення Пресвятої Богородиці та монастиря у відпустовому центрі Фатіми.

Стан є такий: вже затверджено проєкт та отримано всі дозволи від міської влади міста Ореню, для будівництва. Нещодавно була підписана угода з будівельною фірмою Luvifal, яка зобов’язалася до 12/05/2023 завершити всю будову та облаштувати прилеглу територію. На сьогодні потрібно підключити електроенергію та воду, щоб могти безпосередньо виконувати роботи з будівництва.

Ця справа на славу Божу потребує чималих витрат, отож звертаємося до всіх Вас з проханням про допомогу: духовну – молитовну підтримку, та фінансову. В наявності маємо «цеголки», які Ви можете придбати і тим способом допомогти цій добрій справі. Не втрачайте цю нагоду, щоб бути тими фундаторами храму в такому святому місці, де за Вас завжди будуть згадувати у молитвах.

«Цеголки» можна придбати у церкві або через банківський рахунок: ORDEM BASILIANA DE SAO JOSAFAT, банк: Millennium bcp (IBAN: PT50 0033-0000-45436364029-05), (BIC/SWIFT:BCOMPTPL). Відтак повідомити нам ім’я та прізвище і суму пожертви та адрес Вашого проживання».

За деталями звертайтеся до священника Сілвіо Літвінчук.

Джерело: УГКЦ.