Завдяки фінансовій підтримці Американської єпископської конференції та фундації «Флоріан» в Україні у видавництві «Свічадо» вийшла друком збірка соціальних документів Католицької Церкви в перекладі українською мовою. 

Повна назва видання – «Соціальні документи Церкви: енцикліки, радіозвернення, апостольське послання (1891–2015)». Підготував видання до друку Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету. Збірник містить 12 основних соціальних документів Церкви, починаючи з енцикліки Папи Лева ХІІІ «Нові речі», яка розпочала цілий напрям проповідництва римських понтифіків у соціальній сфері.

За словами Мирослава Мариновича, президента Інституту релігії та суспільства УКУ, «У сьогоднішні турбулентні часи соціальне вчення Церкви має надзвичайну велику цінність – пропонувати людині бачити її діяльність у світлі Божого об’явлення. Спільне благо, солідарність, субсидіарність та інші головні засади соціального вчення Церкви не є абстрактними ідеями та концептами, а конкретними орієнтирами для людської діяльності та втіленням духовного у матеріальне – і власне про це розповідають соціальні документи Церкви та папські енцикліки. Сподіваюся, що збірник соціальних документів Церкви, виданий Інститутом релігії та суспільства УКУ, стане таким дороговказом для українського читача».

Запрошуємо всіх зацікавлених на вебінари-презентації Збірника, що проводитимуться 3, 10 та 17 листопада 2020 року о 16:00 за участю Мирослава Мариновича, Зіновія Свереди, Лесі Коваленко та Андрія Костюка. 

Презентації відбуватимуться в рамках серії семінарів The Social, the Ethical, the Spiritual Факультету суспільних наук УКУ.

Джерело: УГКЦ.