Подивитися його можна сьогодні, 4 червня, о 19.00 у прямому ефірі «Живе телебачення».

4 червня минає рік із дня інтронізації владики Бориса Ґудзяка на служіння архиєпископа і митрополита Філадельфійського. З цієї нагоди всі охочі можуть подивитися короткий фільм, у якому розкажуть про Тиждень молитви, святкування, єдності та місії, який тривав з 2 до 9 червня 2019 року у Філадельфії та Вашингтоні. Режисер та оператор фільму Петро Дідула.

«Фільм — це образ зустрічей, що відбувалися протягом тижня «Від серця до серця». Протягом цього тижня люди різного походження, віку та духовних потреб мали можливість висловитися, а ми — їх активно слухати. Це була зустріч різних світів, у яких я жив і служив у різний час. Але передусім — це розповідь про те, як ми разом протягом тижня готувалися до празника Зіслання Святого Духа», — прокоментував митрополит Борис.

Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook. Варто зауважити, що «Живе ТБ» покаже українську версію фільму, однак для американської аудиторії підготували також англійську версію, яку можна буде переглянути на ресурсах Філадельфійської архиєпархії.

Мар’яна Карапінка
для Департаменту інформації УГКЦ