Під час святкування було відзначено також 110-ту річницю від дня народження визначного Василіянина – о. Севастіяна Сабола, ЧСВВ.

В неділю 15 грудня 2019 р. Б., в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян була відслужена Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди урочистого вшанування Покровителя Провінції Св. Миколая, яку очолив Преосвященний Владика Ніл Лущак, ЧБМ – Єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії.

Співав під час святкового богослужіння монаший хор «DEISIS», який складається з ченців-студентів Василіянського Інституту філософсько-богословських Студій (Львів-Брюховичі).

Під час Служби Божої Єпископ звернувся до Ченців-василіян Провінції Св. Миколая та місцевих парафіян з пастирським словом з нагоди урочистого вшанування їхнього покровителя – Св. Миколая.

Також під час цьогорічного святкування було відзначено 110-ту річницю від дня народження о. Севастіяна Сабола (знаного під літературним псевдонімом «Зореслав»). З цієї нагоди Протоігумен о. Андрій пригадав життєпис о. Зореслава, а опісля Архиєрей з усіма священнослужителями відслужили за ним Панахиду, в якій згадали також усіх Ченців Провінції Св. Миколая, що відійшли до вічності.

Після подячного слова, яке скерував до всіх присутніх Протоігумен о. Андрій, була спільно заспівана молитва за Україну «Боже, Великий, Єдиний…» та відбулося окроплення свяченою водою і мирування.

Продовжились святкування благодійним концертом. У святковій концертній програмі взяли участь: Парафіяльний хор, що діє при Малоберезнянському монастирі, Василіянський монаший чоловічий хор «Deisis» та камерний оркестр Закарпатської обласної філармонії та солістка – Оксана Хархаліс, заслужена артистка України. Пожертви під час благодійного концерту збиралися на проведення операції та лікування Ходанич Ніколетти, діагноз якої – вроджена вада серця.

Джерело: https://osbm.in.ua/